STS bonus – oferta promocyjna bukmacher

Firma bukmacherska STS opracowała dla swoich klientów porywający pakiet bonusowy. STS bonus zawiera ogromną liczbę ciekawych benefitów zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych użytkowników witryny. Oprócz tradycyjnych nagród pieniężnych legalny polski bukmacher ma do zaoferowania kilka rewelacyjnych promocji i zachęca graczy do uczestnictwa w rozmaitych turniejach.

Operator hazardowy jest znana w kraju od wielu lat. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów. Liczba stałych klientów operatora znajduje się na poziomie 200 tys. Witryna oferuje typerom olbrzymią ofertę na zakłady bukmacherskie STS i mnóstwo innych korzyści. Największym zainteresowaniem pasjonatów hazardu cieszą się bonusy bukmacherskie. W dalszej części artykułu wyjaśnimy, jak wygląda oferta promocyjna bukmachera i jak aktywować bonusy.

STS kod promocyjny

Bonus w STS – jakie są rodzaje

Aby sprawdzić, jakie STS promocje oferuje bukmacher, warto wejść na stronę www portalu i przejść do sekcji Promocje. Zakładka zawiera aktualne dane o ważnych bonusach i promocjach bukmachera. W ofercie operatora hazardowego znajdziemy nagrody zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych klientów portalu.

Bonusy STS można podzielić na kilka rodzajów:

 • bonus powitalny;
 • cashback;
 • kody bonusowe;
 • freebety;
 • cashout;
 • program lojalnościowy;
 • promocje okresowe.

Poniżej wyjaśnimy jak zdobyć bonusy i jakie warunki powinien spełnić gracz, aby wypłacić bonusy.

Bonus powitalny w STS

STS bonus powitalny daje graczom nagrody w formie kosztów pieniężnych. Oferta powitalna operatora składa się z bonusu za doładowanie rachunku, zakładu bez ryzyka, freebetów oraz nagrody bez depozytu. Łączna wysokość nagrody wynosi 1504 PLN. Aby uzyskać nagrody, gracz musi spełnić określone warunki i dokonać minimalnego depozytu za pomocą jednej ze wskazanych metod: portfel elektroniczny, przelew bankowy, karta kredytowa. STS bonus na start można wydać na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Co istotne, minimalny kurs na kuponie powinien wynosić 1.91. W celu wypłaty bonusu, gracz musi obrócić premie co najmniej 3 razy. W ofercie operatora hazardowego nie ma bonusu od drugiego depozytu. Jednak brak premii od drugiej wpłaty nie stanowi żadnych problemów, ponieważ operator przedstawia do dyspozycji graczy ogrom innych zachwycających promocji i porywających bonusów.

Bonus od depozytu

Wysokość nagrody wynosi 100% do 1200 PLN. Do zgarnięcia premii wystarczy doładować rachunek depozytowy gracza na dowolną sumę.

Bonus bez ryzyka

Na obstawienie zakładów bez ryzyka otrzymamy 234 PLN. Zakład bez ryzyka na typowanie BetGames stanowi 20 PLN. Bonus na start bukmacher to perfekcyjna możliwość na trening umiejętności typera i uzyskanie niezbędnych umiejętności. Taki typ zakładów bukmacherskich obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród miłośników hazardu.

STS bonus powitalny

Freebet

Bonus freebet to jedna z najatrakcyjniejszych nagród dla nowych graczy. STS bonus startowy oferuje graczom bezpieczne zakłady bez ryzyka. Na dokonanie zakładu za darmo użytkownik otrzyma bonus bez depozytu w wysokości 30 PLN. Możemy też zdobyć 20 PLN na obstawienie sportów wirtualnych.

Kody bonusowe w STS

STS kod bonusowy uaktywnia dodatkowe bonusy bez zbędnych formalności. Mamy do dyspozycji dwa sposoby na aktywację nagród za pomocą promo kodu:

 1. W trakcie rejestracji. Kod promocyjny jest podawany w odpowiednim polu podczas wypełnienia wniosku informacyjnego.
 2. W trakcie doładowania konta. Kod bonusowy warto wpisać podczas wpłaty depozytu na rachunek wirtualny gracza.

Bonusy są automatycznie naliczane na konto bonusowe gracza po spełnieniu określonych warunków. Na niektóre profity gracz musi poczekać kilka dni. Jeśli mamy wątpliwości podczas aktywacji nagród za pomocą kody bonusowego, możemy nawiązać kontakt się z fachowymi konsultantami operatora.

STS gdzie wpisać kod? Pole do podania promo kodu jest wyświetlane podczas dokonania opłaty czy otworzenia konta. Kody można znaleźć na stronach serwisów partnerskich operatora lub na stronie oficjalnej firmy bukmacherskiej. Kody pojawiają się w ofercie bonusowej operatora okresowo.

Cashback w STS

Na stronie serwisu możemy uzyskać STS cashback w wysokości do 239 PLN. W tym celu wystarczy otworzyć profil gracza na platformie i obstawić pierwszy kupon typera. Operator gwarantuje ubezpieczenie kuponu. Należy wiedzieć, że w celu aktywacji zwrotu stawki czasami jest potrzebny kod bonusu STS, który znajdziemy w serwisie operatora. Cashback trafi na konto gracza w ciągu 24 godzin po rozliczeniu przegranego kuponu. W celu wypłaty zwrotu musimy obrócić premię na kuponie z kursem 1.91 minimum 3 razy.

STS cashback

Opcja cashout w STS

Obstawiając zakłady live oraz zakłady przedmeczowe gracz możemy korzystać z funkcji cashout. Bonus ten oznacza, że typer może zamknąć swój kupon przed zakończeniem imprezy sportowej. Promocja dotyczy zarówno kuponów AKO, jak i pojedynczych kuponów. Możemy obstawić STS zakład bez ryzyka także w sytuacji, gry kwota cashoutu jest niższa od sumy zakładu, za jaki był obstawiony kupon.

Bonus na obstawienie sportów wirtualnych

Bukmacher oferuje 20 PLN na obstawienie zakładów wirtualnych. Aby dołączyć się do promocji, należy wejść do sekcji Promocję i użyć przycisku „weź udział”. Wymagany jest obrót nagrodą, jednak na bardzo prostych warunkach. Uzyskany bonus musi być wydany na obstawienie kuponu z kursem 1.91. Legalni bukmacherzy bonusy przyznawany jest dla nowicjuszy i dla dawnych klientów bukmachera, którzy jeszcze nie korzystali z nagrody.

Program lojalnościowy

W STS istnieje zona dla VIP typerów. Stali użytkownicy są traktowani wyjątkowo. Lojalni klienci operatora uzyskują dostęp do wielu dodatkowych opcji:

 • lepsze kursy;
 • zaproszenie na ciekawe turnieje;
 • usługi osobistego managera;
 • wyższe limity wypłat;
 • nagrody indywidualne.

STS gwarantuje użytkowników profesjonalne wsparcie fachowych konsultantów na każdym etapie zabawy na stronie bukmachera. Możemy spodziewać się profesjonalnej obsługi managerów podczas doładowania konta depozytowego czy w trakcie STS wypłata bonusu. W dodatku gracze mogą liczyć na otrzymanie indywidualnych benefitów: upominków, nagród urodzinowych, zaproszenia na ciekawe zmagania.

VIP typerzy otrzymują dostęp do najnowszych promocji i ciekawostek o wiele szybciej niż zwykli klienci. Operator dba o aktywnych graczy tak, by zapewnić i niezapomniane emocje, zachwycające wspomnienia i niebywale doświadczenia.

Inne promocje bukmachera

W ofercie bukmachera często pojawiają się inne promocje, które mogą mieć ograniczenie czasowe. Aby być na bieżąco i uzyskiwać informacje o aktualnych promocjach zaleca się zapisać się do newslettera bukmachera. Bonus STS zasady sprawdzimy w zakładce Promocje.

Bonusy w STS – warunki uzyskania

Otrzymanie STS bonus bez depozytu wymaga od graczy spełnienie pewnych warunków. Do zdobycia nagrody nie jest konieczna wpłata pieniędzy na konto gracza. Jednak operator hazardowy wymaga od fanów hazardu otworzenia konta w witrynie i potwierdzenia adresu e-mail. Dla aktywacji niektórych nagród ważnym warunkiem jest zapisanie się do newslettera.

Są też inne warunki, które musi spełnić gracz do uaktywnienia nagród. Poniżej sprawdzimy ważne warunki uzyskania bonusów:

Podanie promo kodu Aby uaktywnić bonus powitalny STS czy inne promocje, klient musi podać kod bonusowy w trakcie otworzenia konta. Jeżeli promo kod nie został wprowadzony, bonus nie zostanie zaliczona na konto główne typera.
Dokonanie depozytu Co mamy zrobić, jeśli chcemy otrzymać bonus powitalny? Jest to bardzo o częste pytanie od nowicjuszy. Wszystko, co musi zrobić nowy gracz, aby uzyskać bonus startowy STS, to doładować swój rachunek depozytowy.
Aktywacja poczty elektronicznej Jeszcze jedną ważną kwestią, która jest niezbędna do aktywacji bonusów startowych, jest aktywacja poczty mailowe. W tym celu należy kliknąć specjalny link.
Obstawienie kuponu Chodzi tu również o ilość zdarzeń na obstawionym kuponie. Wysokość wygranej zależy od ilości obstawionych imprez na kuponie gracza.
Minimalne kursy Warto pamiętać o kursach w trakcie obstawiania zakładów na sporty. Szczególną uwagę zaleca się zwrócić na minimalny poziom kursu, niezbędny do aktywacji bonusu. Często operator oferuje graczom podwyższone kursy na dowolne wydarzenia każdego dnia.

To tylko niektóre warunki, które obowiązują u bukmachera STS. Przed otworzeniem konta i dokonaniem wpłaty warto wyjaśnić zasady uruchomienia nagród na głównej stronie operatora.

STS promocje

Jak wypłacić premie bonusowe

STS jak wypłacić pieniądze? Po spełnieniu pewnych warunków bonus trafia na rachunek bonusowy typera. Jednak gracz nie może od razu wypłacić środki z rachunku. Przed wypłatą należy spełnić określone wymagania.

Warunki obrotu nagrodami

Ważnym warunkiem do wypłaty nagród jest warunek obrotu bonusem. Otrzymane nagrody należy przeznaczyć na obstawianie zakładów sportowych. Ponadto firma bukmacherska stawia przed użytkownikami dodatkowe wymagania, które dotyczą kursów bukmacherskich i ilości imprez sportowych na kuponie. Czas na spełnienie wskazanych warunków jest bardzo ograniczony. Jeśli warunki nie zostaną spełnione, premia będzie zlikwidowana. Obrócić bonus warto w ciągu kilku dni od momentu uzyskania.

Ile trwa wypłata bonusu

Po spełnieniu wspomnianych warunków typer może zlecić wypłatę z salda bonusowego. Wypłata bonusu STS jest szybka. Należy przejść do zakładki Płatności i wybrać metodę płatniczą. Czas realizacji transakcji zależy od wybranego sposobu na wypłatę pieniędzy.

Sposoby wypłaty pieniędzy

Do dyspozycji typerów platformy jest duża ilość błyskawicznych i bezpiecznych sposobów płatności, które zapewniają klientów serwisu wygodne typowanie sportów wirtualnych i tradycyjnych dyscyplin oraz bezproblemową wypłatę nagród.

STS bonus jak wypłacić? Operator ma do zaoferowania poniższe sposoby płatności:

 • przelewy bankowe (standardowy i natychmiastowy);
 • karty (Visa, Maestro, MasterCard);
 • portfele wirtualne (Neteller, ecoPayz, PayPal).

Co najważniejsze, możemy także wypłacić środki za pomocą wspomnianych metod przy korzystaniu z aplikacji mobilnej, która gwarantuje użytkownikom szybkość i funkcjonalność. W zależności od wybranego sposobu płatniczego na przelew poczekamy do kilku dni roboczych. Najszybszym sposobem na wypłatę pieniędzy jest e-portfel.

Bonusy w STS – podsumowanie

Aby zdobyć bonus w STS, nie musimy dopełniać wielu formalności. Bonusy są przelewane na konto wirtualne graczy tuż po otworzeniu profilu osobistego. Warto zaznaczyć, iż nagrody bonusowe czekają na typerów na każdym etapie rozrywki hazardowej. Wystarczy doładować saldo depozytowe i możemy cieszyć się atrakcyjnymi nagrodami.

Zarówno nowicjusze, jak i stali gracze mogą cieszyć się porywającymi promocjami. Należy jednak pamiętać o ważnych warunkach bonusowych, które musi spełnić klient do otrzymania benefitów. Liczy się również warunki niezbędne do wypłaty wygranych środków. Jednak nie są one wymagające i potrzebują ograniczonych formalności.

Category

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *